Opinie

Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej, Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane powierzeniem nam opieki nad swoimi bliskimi, zapewniamy pełen profesjonalizm i dużo miłości, którą obdarzymy naszych podopiecznych. Prosimy o pozostawianie opinii na temat naszego domu, wszelkie sugestie pozwolą nam stale podnosić jakość naszej opieki. Pozdrawiamy i zapraszamy.

Imię i nazwisko

Opinia

Dorota Machlanska

wspaniała wykwalifikowana opieka piękne miejsce do spędzania wolnego czasu tereny blisko lasu polecam to miejsce dla starszych schorowanych osób

Wiesława i Andrzej Simon

Serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę nad naszą mamą. Mama spotkała się  z domową i rodzinną atmosferą, troskliwą i nad wyraz profesjonalną opieką ze strony personelu opiekuńczo – medycznego a przede wszystkim Pani kierowniczki Bogusławy Rybica. Mimo ciężkiego stanu zdrowia w jakim była nasza mama, Panie opiekunki były zawsze cierpliwe i uśmiechnięte. Nie było widać żadnego zdenerwowania. I co bardzo ważne – dom jest czysty, schludny i zadbany. Istnieje nieograniczona możliwość odwiedzin. Byliśmy bez zapowiedzi w różne dni i o różnych porach – nikt nie miał nic do ukrycia.

Wszelkie informacje o stanie zdrowia mogliśmy uzyskać nawet przez telefon a w razie potrzeby, jak coś się działo Pani Bogusia dzwoniła sama. Mogę z czystym sumieniem polecić Willę Seniora w Buczkowicach koło Szczyrku jako miejsce gdzie można oddać pod opiekę swoją najbliższą osobę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę.

Z poważaniem
Wiesława i Andrzej Simon